Zaostrené na BLONDínky

BLOND vlasy vyžadujú špeciálnu starostlivosť, nech už preferujete akýkoľvek blond odtieň. Ako vieme, práve neustálym farbením a melírovaním vlasy zostávajú suché, krehkejšie a matnejšie. Treba sa preto zamerať na produkty, priamo určené pre BLOND vlasy!  Prvá a jasná voľba by mala padnúť na kvalitný šampón, pretože už samotné umývanie vlasov by malo byť šetrné. Zároveň ďalšie ošetrenie vlasov produktami určenými práve pre Blondínky, pomôže udržať vlasy krásne a zároveň zregenerované do hĺbky vlasu, presne tak ako to Vaše BLOND vlasy potrebujú.

17200879_10154544638783121_7347825566453863037_nBleach Blondes Family

Anglický kaderník Lee Stafford vyvinul kolekciu špeciálne pre Blondínky, ktorá obsahuje ochranu farby, chráni pred UV žiarením  a komplex Pro-BlondeTM pomáha udržať krásny žiarivý BLOND lesk. Takže Blondínky, dajte K.O. mosadzným a kanárikovožltým odtieňom! Pre želaný výsledok odporúčame:

  • Šampón pre blondínky – Lee Stafford. Hydratačný šampón na každodennú starostlivosť o prirodzené aj farbené blond vlasy. Obsahuje komplex Pro-BlondeTM, provitamín B5 a hydratačný extrakt zo zázračného stromu Moringa (známeho ako „zázračný strom“). Pomáha udržať krásny a  žiarivý blond lesk.
  • EXTRA šampón pre blondínky – Lee Stafford. Tento šampón ľahko tónuje, osviežuje a obnovuje blond vlasy. Obsahuje komplex Pro-Blonde™ s pantenolom, rumančekom a hydratačným extraktom zo semien Moringy podporuje prirodzený lesk a krásnu farbu blond vlasov.
  • Kondicionér pre blondínky – Lee Stafford. Zvlhčujúca Blond Bomba ľahko tónuje, osviežuje a obnovuje blond vlasy. Obsahuje komplex Pro-Blonde™ s pantenolom a s rumančekom, a tým podporuje prirodzený lesk a krásnu farbu blond vlasov.

Pre tie, ktoré zrovna nestíhajú alebo len potrebujete osviežiť vlasy počas dňa, ale aj ideálny pomocník na cesty je tu:

  • Suchý šampón Original – Lee Stafford. Osvieži, čistí a revitalizuje Vaše vlasy. Predĺži čistý vzhľad vlasov bez umytia, bojuje s mastnými korienkami. Obsahuje kukuričný škrob, ktorý vytiahne „mastnotu“ z vlasov. Navyše krásne vonia.
Pre EXRA starostlivosť  2 super produkty:
  • Hydratačný olej pre blondínky – Lee Stafford.  Ľahký, nemastný olej pre prírodné alebo farbené blondínky. Obsahuje unikátnu zmes ingrediencií, ktoré podporujú lesk a vlasy hydratujú. Slnečnicový olej pre výživu vlasu a podporu prirodzeného lesku. Neutralizuje škaredé mosadzné tóny a zanecháva vlasy hodvábne hladké.
  • Korekčný sprej pre BLOND vlasy – Lee Stafford.  Ľahký sprej s výživou pre blond farbené a melírované vlasy. Obsahuje fialové pigmenty, ktoré bojujú proti mosadzným a platinovým tónom. Vlasy obdarí krásnym ľadovým blond odtieňom.

1x1863274_ 2

CELÚ BLOND KOLEKCIU nájdetu TU

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.