Zamilujte si značku DreamLove, tak ako my!

Milé dámy,

dnes by sme Vám radi predstavili slovenskú značku Dreamlove a ich mäkkučké hodvábne produkty, ktoré nájdete na našom eshope. Poslaním Dreamlove je priniesť Vám zdravie, krásu a skvalitniť Váš spánok a my sa nesmierne tešíme, že Vám toto všetko vieme sprostredkovať! 🙂

Je dobre známe, že každý z nás miluje plnohodnotný spánok. Po kvalitnom spánku sme produktívnejší, viac energickí a cítime sa krajší (a nie je to len náš osobný pocit). Obliečky z morušového hodvábu od Dreamlove vám prinášajú nielen kvalitný spánok, no majú aj mnoho ďalších výhod:
  • Hodvábne obliečky sú zo 100% prírodného proteínového materiálu, ktorý je hypoalergénny
  • Bielkovinové vlákna, z ktorých je hodváb tvorený, svojim jemným, hladkým a kĺzavým povrchom vytvárajú s ľudskou kožou synergický pôsobiacu štruktúru, vďaka ktorej slúžia ako účinná prevencia tvorby vrások a eliminujú kožné problémy.
  • Hodvábne obliečky odporúčajú odborníci aj pre starostlivosť o vlasy a na zlepšenie zdravia vlasov.
 
A aby sa vaše vlasy cítili kráľovsky aj počas dňa, nájdete v našej ponuke aj hodvábne gumičky do vlasov, ktoré Vám budú dlhodobo predchádzať oslabovaniu vlasových korienkov a vypadávaniu vlasov.
Okrem toho si môžete u nás zakúpiť hodvábne masky na spanie, ktoré sú skvelým pomocníkom nielen pri zaspávaní či meditácii, ale môžete ich využiť aj pri cestovaní do lietadla.

 

A ak sme Vás stále nepresvedčili o vyskúšaní morušového hodvábu, máme pre vás uvádzaciu akciu 15% zľavu na všetky produkty od Dreamlove!

Stačí zadať kód kupónu DREAMLOVE pri vašej objednávke a zľava sa vám automaticky načíta.
*Akcia platí do 30.01.2022.

 

Veríme, že sme vás potešili a budeme sa tešiť na vaše skúsenosti s morušovým hodvábom.

 

S láskou,
Váš Luxury Cox