POLA Cosmetics

Pola Fashion

Predstavujeme Vám novú značku ponuke, horúcu novinku MAKE UP POLA COSMETICS. Výrobca je mladá česká rozvíjajúca sa spoločnosť a ich motto je: Make-up pre život. Veľmi detailne dohliadame na celý proces výroby a garantujeme, že kozmetika ktorú ponúkame nie je testovaná na zvieratách. Kladieme dôraz na dokonalú pleť a maximálnu kvalitu, preto nie je naším zámerom kvantita, ale vysoká kvalita.” POLA Fashion.

20180529_002152

POLA COSMETICS má profesionálny make-up, ktorý splní očakávania aj tých najnáročnejších klientiek. Svedčia o tom aj recenzie od známych osobností na česko-slovenskom trhu. Sami sme, samozrejme, testovali ich produkty a boli sme nadmieru spokojní. Pre vytvorenie letného make-upu Vám odporúčame 4 produtky: transparentný HD PÚDER, ktorý nemení farbu pleti a poskytuje jej jemný, matný a hodvábny vzhľad. Stabilizuje a fixuje make-up, a je vhodný aj pre foto make-up.

 POLA COSMETICS

VODEODOLNÚ MASKARU, ktorá je naozaj vodeodolná a drží celý deň, a navyše obsahuje kyselinu hyaluronovú. Bestseller, teda ich najpredávanejší produkt za minulý rok CC MAKE-UPideálny na leto! A nepochybne za nás VODEODOLNÝ MATNÝ RÚŽ 106 odtieň, ktorý snáď sadne každému tónu pleti. Skrátka multifukčný. Všetky produkty si samozrejme aj VY môžete prísť otestovať k nám do Showroomu.

TIP: V ponuke nájdete teraz aj AKCIOVÝ BALÍČEK  3 najpredávanejších produktov POLA COSMETICS za výhodnú cenu! 

Krásne horúce dni s perfektným make-upom

Váš Luxury COX

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.