5 MUST HAVES produktov pre letný makeup

Letný makeup by mal byť ľahký, ideálne ak je hotový za 5 minút. V lete si však dávajme pozor na hrubú vrstvu líčidiel, ktorá nemusí prežiť vysoké teploty, a ak plánujeme byť pri vode oceníme najmä produkty, ktoré sú vode-odolné a vydržia bezchybne po celý deň. Predsa v lete nepotrebujeme toho až tak veľa, a hlavne chceme vyzerať sviežo a opálene. Predstavíme Vám 5 MUST HAVE PRODUKTOV, ktoré Vás nesklamú, a vydržia Vám po celé leto. Vytvorte si jednoducho slnkom pobozkaný look!

WUNDER2 MAKEUP

  • MASKARA VODEODOLNÁ MASKARA POLA COSMETICS  aj napriek tomu, že je maskara vodeodolná, jej odlíčenie je veľmi jednoduché. Predlžuje riasy, obsahuje kyselinu hyaluronovú. Po zaschnutí sa nerozmazáva.

rasenka

  • PERMANETNÝ GÉL NA OBOČIE WUNDER2 WUNDERBROW GEL vydrží celé dni vďaka jeho vodeodolnosti a odolnosti proti odtláčaniu. Obočie je po celý deň dokonale zafixované. Jednoduchá aplikácia a súčasťou balenia je kefka so štetčekom pre dokonalý výsledok.

wunderbrow GEL

pola-cosmetics-hydratacni-cc-krem

  • KOREKTOR WUNDER2 CONCEALER LAST & FOUNDATION prekryje všetky nedostatky pleti. Dlhotrvácne zloženie a vysoké krytie ľahko prekryje tmavé kruhy a nedokonalosti. Navyše na pleti je pohodlný, nevytvára efekt masky a nezalieza do vrások.

concealers1400x

Get ready for summer 2020?

Váš Luxury Cox

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.