Trendy v líčení na jeseň/zima

autumn-winterHoci tzv. nahým líčením nikdy nič nepokazíte, prinášame Vám malý trik ako budete vyzerať inak a pritom stačí tak málo. Obdobie jesene je tak trošku smutné, a nostalgické, avšak práve vtedy si Váš makeu-up vyžaduje zmeny, dá sa povedať presný opak leta. Dosiahnutie dokonale elegatného a tajuplného vzhľadu je v podstate technicky nenáročné, čiže ho zvládne každá jedna z Vás.

images-5

Späť k základom

  • PODKLAD/ MAKE UP. CC makeup bol skvelý v lete, keď sme potrebovali niečo ľahké a zároveň jemne krycie, nakoľko sme zväčša chytili farbu od slniečka. Teraz sa práve hodí nejaký super makeup. Odporúčame od WUNDER2 LAST & FOUND[ATION, 24+ HODINOVÝ VODEODOLNÝ MAKE-UP, ktorý splní aj najnáročnejšie očakávanie. A samozrejme nezabúdame pleť stále dostatočne hydratovať. Tento makeup tiež hlboko vyživuje pleť a vďaka tomu dodáva úžasný vzhľad.
  • OČI. Ak chceme dodať líčeniu hĺbku môžeme použiť aj očné tiene, ak na to ráno zrovna nemáme čas a chceme aj tak vyzerať upravene, bude nám stačiť aj očná ceruzka. Na podškrtnutie sofistikovaného vzhľadu odporúčame ju jemne rozotrieť dostratena. Ak chcete predsa len výraznejší look, tak umelé mihalničky KAT Lash budú tou správnou voľbou. Základom zostáva stále najobľúbenejšia a najlepšia POLA MASKARA S PREDLŽUJÚCIM EFEKTOM, ktorá urobí krásne dlhé riasy a vydrží naozaj všetko, takže kľudne môže aj pršať… Odporúčame! 
  • PERY. Najvýraznejšou časťou líčenia sú v tomto prípade pery. Nezvýraznia sa však vysokým leskom, práve naopak. Trendy sú stále skôr MATNÉ RÚŽE. Intenzívna sýta farba nádherne zvýrazní pery. Celkový vzhľad veľmi príjemne oživí. Takže je čas siahnuť po rúžoch v slivkovýh, tmavočervených a NUDE-tmavohnedých odtieňoch, ktoré sa od minulej zimy skrývali alebo Odporúčame sa mrknúť po novom odtieni z našej ponuky. Skvelou správou je, že matný rúž možete získať od nás aj ako darček v našom VERNOSTNOM PROGRAME , hádam Vás potešia.

Unknown2020-10-13_11-19-23_839

Váš Luxury Cox

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.