Kozmetika hollywoodskych hviezd COLBERT MD

 

S  radosťou Vám predstavujeme exkluzívnu americkú značku COLBERT MD dostupnú u nás v Showroome!

Značku založil Dr.Colbert, vysoko kvalifikovaný odborník v oblasti medicínskej a estetickej dermatológie, a jeden z najvyhľadávanejších amerických dermatológov. Vzhľadom na jeho skúsenosti v dermatológii ako aj v internom lekárstve vie, že mladá, zdravá a nádherná pleť nie je len výsledkom kozmetických procedúr. Jeho kolekcia The Triad Facial™ podporuje samoliečbu pleti, pri ktorej je využitá schopnosť pleti produkovať novú a zdravú pleť.

-colbertmd-

Táto dermatologická kozmetika COLBERT MD má v portfóliu 10 jedinečných produktov. Rad starostlivosti sa postará o dennú výživu pleti a rieši najmä Anti-aging, tj. redukciu vrások, ale napríklad jeho inovatívna novinka v starostlivosti o pleť – tvárové tampóny Intensify Facial Discs okamžite rozjasňujú pleť kombináciou chemického a mechanického odstraňovania nečistôt. Tvárové tampóny Tone Control Facial Dics sú vytvorené k redukcii pieh, pigmentových škvŕn a na zlepšenie tónu pokožky. A jeho pleťový olej Illumino Face Oil používajú aj hviezdy ako Adriana Lima, Naomi Watts či Angelina Jolie…

Výsledok: Zdravá, žiarivá a ohromujúca pleť bez vrások!

Ak sa chcete prísť poradiť alebo vyskúšať jeho legendárne produkty, či prípadne si ich zakúpiť nájdete nás v Showroome. Taktiež nám môžete napísať cez kontaktný formulár v prípade záujmu zaslania o vzorky produktov.

KOZMETIKA COLBERT MD

SHOWROOM internetového obchodu s kozmetikou  www.LuxuryCox.sk
Račianska 96/Blok E, Bratislava 831 02. Slovakia

Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.