EVE LOM – odličovací balzam

2162719313-CG-BE-Mobile-Parity-Briefs-125556Eve Lom je jednou z najznámejších a najuznávanejších kozmetičiek na svete. Jej príbeh začína  v Československu, kde sa narodila a avšak neskôr v osemnástich odišla do Paríža, kde sa vydala za anglického herca Herberta Loma. Usadili sa v Hollywoode, kde sa zoznámila s uznávanou odborníčkou na pleť Georgette Klingerovou. Práve ona ju inšpirovala k tomu, aby sa stala kozmetičkou. Eve bola doslova fascinovaná terapeutickú stránkou krásy a začala prenikať do jej tajov. Po nejakom čase sa s manželom presťahovali do Londýna, kde si v roku 1983 otvorila vlastný salón.

O tri roky neskôr predstavila svoj legendárny multifunkčný odličovací balzam na báze aromatických olejov, ktorý za 29 rokov svojej existencie získal nespočet ocenení a zástupy oddaných fanúšikov vrátane celebrít a beauty editorov po celom svete. Časopis Vogue ho dokonca označil za najlepší odličovač na svete!

Pleť nielen čistí, ale zároveň tonizuje a hydratuje. Odličovač sa používa spolu so špeciálne tkaným mušelínovým obrúskom – v balení spolu s produktom, ktorý zlepšuje cirkuláciu krvi, otvára póry, čistí a z pleti odstraňuje odumreté bunky.

Nájdete ho u nás -> EVE LOM – ODLIČOVACÍ BALZAM
Cleanser_with_Cloth

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.