Vegánsky Make Up značky EMANI

EMANI

Luxury Cox predstavuje novinku v dekoratívnej kozmetike na Slovensku, Vegánsku značku z Kalifornie EMANI.

Emani  je synonymom vysokej účinnosti a je viac ako len make-up značka, je značkou starostlivosti o pokožku. Každý z produktov je určený na starostlivosť a celodenné krytie so zreteľom na zdravie Vašej pleti. Emani verí v jednoduchosť. Zoznamy účinných zložiek sú skôr kratšie ako pri iných produktoch a to úmyselne. Využíva iba tie najfunkčnejšie účinné zložky make-upov spolu s najmodernejšími výrobnými metódami, ktoré vytvárajú nepopierateľné výsledky.

Emani vyrába luxusnú líniu make-up výrobkov, ktoré poskytujú klientkám dlhotrvajúce krytie bez dráždivosti a zároveň vracajú pleti rovnováhu. Výrobky spoločnosti Emani neobsahujú kožné dráždivé látky alebo škodlivé zložky, ako sú petrochemické látky, nanočastice, umelé farbivá a parabény. Emani make-up používa prírodné zložky na vyživovanie pokožky, podporuje jej zdravú regeneráciu, rovnováhu a zlepšuje jej kvalitu. Produkty sú vhodné aj pre najcitlivejšiu pleť. Zaujímavosťou sú farby na líčka, ktoré sa vyrábajú ručne v Kalifornii a každá farba na líčka je unikátna, nenájdete dve rovnaké.

Make-Up značky EMANI je 100% Vegan a Gluten-Free. Samozrejme textúru a odtieň si možete prísť vyskúšať k nám do Showroomu, alebo nás neváhajte kontaktovať telefonicky. Radi Vám poradíme.

Váš Luxury Cox

9a2244ec-93e6-4ba1-ba02-f86767e30c8e._SR970,300_

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.