Zázračný krém Rosalique

Milé klientky,

Predstavujeme Vám novinku, MULTI-FUNKČNÝ KRÉM, ktorý si iste zamilujete tak ako my! Dermokrém anglickej značky Rosalique, je výnimočný v tom, že jeho ľahká konzistencia pleť nezaťažuje, neupcháva póry, a preto je vhodný na každodenné použitie buď ako:

  • Ochranný krém proti slnku, nakoľko chráni s faktorom SPF 50
  • Podklad pod make-up
  • Korektor na začervenané miesta
  • Alebo už ako jemný Make-up, kedže aj tónuje pleť

Rosalique 3 v 1

Avšak hlavne pôsobí ako cielená dermokozmetika pre citlivú a začervenanú pleť. Obsahuje unikátne zelené mikrokapsuly, ktoré okamžite maskujú začervenanie a nedokonalosti pleti. Kapsule sa po aplikácii na pleť rozpadnú a umožnia tak pigmentom perfektnú a dlhodobú korekciu v pleťovom tóne. Pleť je vďaka tomu zjednotená, tónovaná a akékoľvek začervenanie je redukované!

Hlavným bonusom ROSALIQUE 3 v 1 je, že vďaka špeciálnemu zloženiu dokáže pri dlhšom používaní začervenanie a podráždenie šetrne a efektívne upokojiť.
Prečo je Rosalique taký efektívny? Protizápalový extrakt získaný z nemeckého harmančeka znižuje začervenanie a prispieva k regenerácii. Prírodný vulkanický minerál zeolit absorbuje toxíny a kovy, ktoré pleť vstrebáva z okolitého životného prostredia, a zmierňuje nepríjemné svrbenie. Vitamín B5 obsiahnutý v pantenole zlepšuje hydratáciu a urýchľuje hojenie, zatiaľ čo vitamíny A, F a E upravujú pH pleti a starajú sa o jej zjemnenie, zmäkčenie a hydratáciu.
Čo viac si priať? Už len vyskúšať… Navyše sa predáva aj v krásnom darčekovom balení  s luxusným štetčekom.

RosaliqueBox

 DARČEKOVÉ BALENIE ROSALIQUE

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.