SPA RITUAL

logo-1 Americká vegánska značka z Los Angeles vznikla pred desiati rokmi a zbiera celosvetovo tie najväčšie ocenenia. Lifestyle futuristka Shel Pink uviedla značku s jasnou predstavou, SPA RITUAL môžeme veľmi jednoducho charakterizovať ako krásu, ktorá počíta s prírodou.  Vďaka svojmu vegánskemu zloženiu sú produkty SPA RITUAL plné vôní a príjemných funkcií. Krásny design od Ferrari, sortiment farieb všetko potvrdzuje.

PRÍBEH POMALEJ KRÁSY

Prekrývať ľudské nedostatky škraboškou, nereálnym syntetickým povlakom, botulotoxínom, parochňou, alebo inými prostriedkami je krátkodobé klamanie, ktoré nemože mať pozitívny dopad na vzťah medzi mužom a ženou. Naopak systematická starostlivosť je jedinou možnosťou ako si udržať funkciu a vzhľad dlhodobo.  SPA RITUAL sa zaviazal vyrábať také produkty, ktoré podporujú relax, výživu a prepojenie mysle, tela a ducha a prispievajú k trvalo udržateľnému rozvoju našej Zeme. Pomalá Krása. SpaRitual ponúka produkty na spa ošetrenia a prostriedky, ktoré ti pomôžu zažiť a udržať Pomalú Krásu v praxi. SpaRitual verí, že je rovnako dôležité, čo na svoje telo dávame, ako to, čo doňho dávame.

ginger_poster_big

Telové produkty SpaRitual sú vyrábané z vegánskych ingrediencií z rôznych častí sveta. Mnohé z nich sú získavané zo špeciálnych zdrojov. Vybrané rastlinné výťažky sú certifikované ako ORGANIC a FAIR TRADE. Laky a produkty pre starostlivosť o nechty sú vegánske a vyrábané bez DBP (dibutylftaláty), toluénu, formaldehydu, formaldehydových živíc a gáfru. Všetky SpaRitual produkty sú balené zodpovedne a balenia sú navrhnuté tak, aby doplnili a vylepšili viaczmyslový zážitok. Pre telové výrobky a laky SpaRitual sú typické a jedinečné štyri úrovne Pomalej Krásy. Každý stupeň pomalej krásy je viaczmyslový a má svoju vlastnú charakteristickú vôňu a vlastnú farebnú paletu.

  • Fair Trade –  spravodlivý obchod alebo férový obchod je označenie pre alternatívu k voľnému trhu, ktorá vznikla ako odozva na zlé podmienky, v ktorých sú pestovatelia a výrobcovia tretieho sveta nútení pracovať a predávať suroviny či iný tovar Koncept spravodlivého obchodu zahŕňa pravidlá a podmienky, pri splnení ktorých je výrobok či surovina označená logom FairTrade, ktoré spotrebiteľovi zaručuje, že pri jej vzniku nedochádzalo k potláčaniu ľudských práv (definovaných podľa OSN), k znečisťovaniu či poškodzovaniu prírody a pestovatelia či výrobcovia dostali za svoju prácu zaplatenú mzdu, ktorá im umožňuje rozvoj a určitú životnú úroveň.
  • Organic – organická látka v širšom zmysle zahŕňa všetky látky s pôvodom v živej prírode. Bio (organická) kozmetika: prísady použité v takejto kozmetike sú vypestované bez pesticídov a podľa prísnych predpisov kontrolných inštitúcií. Prírodné prísady môžu byť použité v nezmenenej forme, zväčša sú však spracované, upravené a zmiešané s inými ingredienciami najmä v záujme predĺženia doby použitia výrobku ale aj v záujme efektívnejšieho pôsobenia niektorých zložiek na daný typ pokožky.