NOVÁ PĽEŤOVÁ KOZMETIKA

YR

Novinka na našom e-shope, profesionálna pleťová kozmetika YELLOW ROSE predstavuje kompletný rad produktov pre starostlivosť o pleť nielen v kozmetickom salóne, ale i u Vás doma.  Všetky výrobky pozostávajú výlučne z dôkladne vybraných prírodných surovín, ktoré sa pripravujú v súlade s najnovšími poznatkami z oblasti kozmetického výskumu.

Príbeh značky sa začal písať v roku 1965 v Grécku, kedy začala rodina Pachoposovcov s výrobou kozmetických prípravkov určených pre ošetrenie pleti v kozmetických salónoch, a v súčasnosti má spoločnosť YELLOW ROSE vybudovanú medzinárodnú sieť vo viac ako 30 krajinách sveta. Cieľom firmy je stále vyrábať bezpečnú a najmä účinnú kozmetiku, ktorá spĺňa náročné požiadavky klientov. Široká ponuka produktov:

  • Krémy, masky, toniká, gély, mlieka, pílingy a séra na tvár
  • Starostlivo vyberané suroviny z gréckych darov prírody
  • Výborná cena za účinné a kvalitné produkty

Produkty a kozmetické ošetrenia YELLOW ROSE sú dokonale prispôsobené potrebe každého typu pleti… Len si správne vybrať. V  prípade záujmu o vzorku krému alebo masky nás neváhajte kontaktovať, prípadne napíšte rovno do poznámky v objednávke, ktorú vzorku si prajete zaslať.

Kozmetika YELLOW ROSE

Yellow Rose

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.