LEE STAFFORD

Unknown pôsobí v kaderníckom priemysle už vyše 20 rokov. Vlastnou usilovnosťou sa vyšvihol medzi najvplyvnejších a najúspešnejších kaderníkov Veľkej Británie a za svoje kadernícke zručnosti dostal veľa významných ocenení. Bez váhania preto prijal ponuku na vytvorenie vlastnej kolekcie kozmetických prípravkov starostlivosti o vlasy. Po niekoľkých rokoch vývoja a testovania, vždy na sebe a priateľoch, nikdy nie na zvieratách, vznikol jeho vlastný komplexný rad starostlivosti, ktorá spĺňa presne to, čo sľubuje!

home-stage

V spolupráci s parfumérmi vytvoril unikátne sofistikovanú, ženskú vôňu a navrhol sexi ružový obal. Do loga symbolicky vybral stafordširského teriéra, ktorého jeho rodina už niekoľko generácií chová. Dokonca ako prvý na svete uviedol na trh sprej na ochranu žehlených vlasov a obnovil popularitu skoro zabudnutých suchých šampónov, ktoré preformuloval a navrhol vo forme spreja.

Lee nikdy neprestáva pracovať – rád sa stále rozrastá o úplne unikátne novinky, ktoré ho vhodne dopĺňajú a ktoré si zákazníčky žiadajú. Hovorí, že je živým dôkazom toho, že keď je niekto dostatočne zapálený, jeho sny sa vyplnia. Dnes sa jeho značka úspešne predáva v 30 krajinách sveta. Absolútnym bestsellerom je maska na vlasy, ktoré nikdy nedorastú – každú minútu sa na svete predá jedna. Produkty Lee Stafford riešia všetky bežné problémy a dovolia udržať zdravé a krásne vlasy a vytvoriť účes presne podľa predstáv. Nájdete na Luxury Cox TU

LEE STAFFORD