Inšpirácia na účes od Lee Stafford

Anglický kaderník Lee Stafford prináša 5 tipov na účes, inšpirujte sa jednoduchými a zároveň efektívnymi účesmi na každý deň, a obmeňte klasiku svojho každodenného look-u. Produkty jeho značky nájdete u nás v sekcii vlasy. Na výber má naozaj veľa kolekcií pre každý typ vlasov, alebo len styling…Inšpirujte sa:

Cara Delevingne

Cara

Dosiahnite modelkin výzor nedbalého vrkoča s produktom Beach BaBe Sea SaLT SPRaY – SPREJom S MORSKOU SOĽOU. Nastriekajte od polovice dĺžky vlasov po konce vo väčšom množstve, potom rozdeľte cestičku vlasov do jednej strany. Začnite zapletať, nechajte voľné vlasy padať po bokoch, na konci upevnite gumičkou. Dokončite look použitím SHiNE HEaD SPRaY – Lesk v spreji pre vytvorenie nádherného lesku.

 Taylor Swift

Taylor-Swift2
Na vytvorenie nedbalého vrkoča ako Taylor, výdatne nastriekajte vlasy s Beach BaBe Sea SaLT SPRaY od stredu dĺžky ku koncom vašich vlasov. Natupírujte vrch hlavy na vytvorenie objemu, potom vytvorte nízky vrkoč a upevnite, nie veľmi stiahnutou, gumičkou. Nechajte vlasy voľne padať po bokoch. Dokončite look ARGAN OIL MIRACLE SHINE SPRAY – LESKom V SPREJI S BEZ SILIKÓNOV, ktorý obsahuje výživný marocký arganový olej a zvýši i lesk vašich vlasov.
 
Hailey Baldwin
Hailey Baldwin
Získajte jej look pomocou BLEAch BLONDS PlayFUL PiNK TREaTMEANT – Ružovým tónovacím kondicionérom pre blondínky, ten pridá ružovú farbu každej blondínke, ktorá chce krátku zmenu. Vydrží 1 až 4 umytia v závislosti od sýtosti odtieňa farby a stavu vlasov. Odporúča sa na odfarbené alebo prírodné blond vlasy.

Jourdan Dunn

Jourdan Dunn
Urobte si ultimatívne rovné vlasy s DEHUMIDIFIER SPRAY – Sprejom proti vlnivosti vlasov. Vlasový stylista Lee Stafford odporúča: Použite kedykoľvek, keď sa chystáte do nočného klubu alebo sa chcete postaviť tvárou v tvár celému svetu, rozprášte na vlasy zo vzdialenosti cca. 30 cm. Sprej proti vlhkosti zachováva vlasy rovné a ani vlhký vzduch ich nezvlní,  Je to ako mať dáždnik pre vlasy!

Rita Ora

Rita-Ora-Beach-Babe
A na záver veľmi jednoduchý a zároveň sexy look účesu ako má Rita Ora, nastriekajte Beach BaBe Sea SaLT SPRaY –  SPREJ s MORSKOU SOĽOU, prečeste prstami, tak dodáte účesu strapatý štruktúrovaný vzhľad, sprej navyše prída objem Vašim vlasom:)