Pleťová kozmetika

Exkluzívna ponuka pleťovej kozmetiky pre každý typ pleti.

Tvár – čistenie a odlíčenie pleti, hydratácia pleti, starostlivosť o citlivú pleť, produkty na problematickú pleť, ošetrenie pleti, masky na tvár a krémy. Nielen krémy proti vráskam, krémy na suchú pleť, ale aj denný krém či nočný krém,  všetky druhy tvoria naše portfólio výberu značkovej pleťovej kozmetiky.

  • Pre tie z Vás, ktoré trápi začervenanie pleti je tu liečivá dermokozmetika značky ROSALIQUE a ich korekčný krém.
  • V našej ponuke nájdete legendárny odličovací balzam: EMMA HARDIE + EVE LOM
  • Exkluzívnou novinkou, ktorú nájdete v našej ponuke je kozmetika hollywoodskych hviezd  COLBERT MD. Príďte sa poradiť alebo vyskúšať legendárne produkty Intensify Facial Discs, Soothe Night Cream, alebo ILLUMINO ANTI-AGING BRIGHTENING MASK.
  • Komplexná ponuka slnečnej rady pre každý typ pleti, prispôsobená úrovniam slnečného žiarenia – Francúzska kozmetika INSTITUT ESTHEDERM PARIS a ich opaľovacie krémy, ktoré umožňujú zdravé a krásne opálenie.
  • Krémy, masky, toniká, gély, mlieka, pílingy na tvár a salónové ošetrenie pleti i u Vás doma s kvalitnou gréckou značkou YELLOW ROSE.
  • Upokojujúce a liečebné účinky termálnej vody v spreji pre citlivú pleť od francúzskej značky CASTERA LES BAINS.

Profesionálny Make-Up

Starostlivosť o vlasy

Nová kolekcia profesionálnej vlasovej kozmetiky talianskej značky PHILIP MARTIN’S zameraná na posilnenie a zdravie vlasov. Charakteristickou vlastnosťou PHILIP MARTIN’S sú biokompatibilné produkty kombinovaním prírodných zložiek s minimálnym množstvom chemických netoxických látok. Prírodné a organické zložky z nej robia výnimočnú, modernú a zároveň prírodnú značku. Šampóny, masky, kondicionéry a luxusná starostlivosť pre každý typ vlasov. Najobľúbenejšou z našej ponuky je maska SCALP BENEFIT. Vyživujúca kúra navrhnutá najmä pre tie z Vás, ktoré majú predĺžené vlasy, často menia farbu vlasov,podstúpili permanentné vyrovnanie vlasov alebo si vlasy často žehlia alebo fénujú.

Kolekcia produktov Lee Stafford od úspešného kaderníka z Veľkej Británie. Jeho výrobky Vám pomôžu zbaviť sa všetkých bežných problémov s vlasmi, pretože pomáhajú udržiavať vlasy krásne a zdravé. Celosvetovo najpredávanejšia je maska na vlasy, ktoré nikdy nedorastú. Výsledkom sú lesklé, prirodzene zdravé vlasy. Starostlivosť o vlasy doplňujú kvalitné, ručne vyrábané hrebene talianskej značky TEK.

Parfumy

Individuálny profesionálny prístup, diskrétnosť a spokojný zákazník sú u nás na prvom mieste. V prípade otázok Vám radi poradíme.

Tešíme sa na Vašu návštevu, a veríme, že sa Vám bude v Luxury Cox dobre nakupovať!